הודעה למנויי קוראי RSS של האתר שלי

קודם כל אני רוצה למסור תודה לכל מנויי RSS של הבלוג שלי. זה כיף שאנשים אוהבים לקרוא את מה שאני כותב, וזה מביא חשק לכתוב עוד (אבל מה לעשות, הזמן לא עומד לצידי, הוא רץ מהר מידי).
לפני יומיים גלש אצלי באתר מישהו שהגיע דרך הקישור לתמונה של השרת הביתי שלי שהשארתי באחד הפורומים של אובונטו ישראל, והגדיר קריאת RSS מהבלוג שלי.
אני פונה פה פנייה אישית, למי שקורא RSS מהאתר שלי עם תוכנת Akregator החל מלפני יומיים:
תשנה בבקשה את הגדרות הקריאה של התוכנה.
התוכנה קוראת את הבלוג שלי כל 6 דקות.
אתה הורג לי את השרת… :(
אין צורך לקרוא את הבלוג שלי יותר מפעם ביום, אני לא כותב נמרץ כמו שזיף. אפילו הרובוט של גוגל מבקר אצלי "רק" פעם ב-3 שעות.
בנימה מכובדת זו, אוסיף לכל הקוראים הקבועים של הבלוג שלי, וגם לאורחים, שככל הנראה בהמשך היום (שישי, 17/4/09) האתר שלי יושבת לכמות לא ידועה של שעות לרגל עבודות תחזוקה (בתקווה שאני אוּכל כמובן מבחינת זמן).
בעז.

שלח מאמר זה באימייל שלח מאמר זה באימייל
הדפס מאמר זה הדפס מאמר זה

2 תגובות ל“הודעה למנויי קוראי RSS של האתר שלי”

 1. מאת Ddorda:

  לדעתי שווה לך לזהות מאיזה IP הוא מגיע, ואז לעשות בבלוג שמי שמגיע מה-IP הנ"ל יקבל הודעה עם לינק לבלוג, בה יהיה כתוב שעליו לשנות את ה-IP.
  כמו-כן תוכל לחסום את ה-RSS מפני IP זה (לבינתיים)

 2. מאת tsabar:

  דור – אני לא רוצה לחסום משתמשים לקרוא את הבלוג שלי. זה יתחיל פה ולך תדע איפה זה יגמר – אז בשביל מה לפתוח בלוג?
  גם לגבי לחסום IP מסוים, אני לא רוצה להתעסק עם זה. זה קיצוני מידי לטעמי.
  מה שכתבתי הספיק, כי מי שנרשם לRSS שלי כתב לי בפרטי ושינה את הגדרות הקורא שלו, כך שאני חושב, כמו מקודם, שהפתרון הזה שבחרתי בו, הוא הפתרון הטוב ביותר.
  לא תמיד צריך לבוא כתוקף (לחסום IP או לשלוח הודעה לIP דרך ה-RSS וכו'), לפעמים מספיק רק ליידע את מי שצריך לדעת, והכל מסתדר. אחרי הכל, הוא לא הגדיר ככה את קורא הRSS מתוך כוונות רעות.

  תוספת מאוחרת: העתק ההודעה בפורום אובונטו ישראל והמשך גילגולה – כאן.

השארת תגובה