ארכיון הנושא 'בחירות 2013'

הנך צופה בארכיון הנושא בחירות 2013.

עכשיו נוסעים הביתה הלוך חזור (…עכשיו אפשר לבחור)

אני רוצה לבחור במפלגת-הבית שלי, אבל מתקשה לבחור: חוזרים הביתה = ש"ס שמאלנים הביתה = מרצ אחי, בוא הביתה = הבית היהודי אני חושב שמרוב בתים נהיה פה שכונה. ומה אם גם בשבילי בית הוא רק עוד חלום רחוק?

ממשלת המטריקס

בימים האחרונים התגלה אלי אדם כלשהו בחלום – או שלא בחלום – והתחיל לספר לי שאני בעצם חי בתוך בועה. הוא זימן אותי לביתו. פתחתי את הדלת בהססנות, וראיתי אותו עומד ומסתכל מחלון ביתו החוצה. בעת שנכנסתי לביתו גשם זלעפות ירד בחוץ וברק הכה בשיא כוחו.

מצוק מס

אז המצוק הפיסקלי עומד בפני פתרון, ולכולנו ידוע שארה"ב לא הולכת לפשוט רגל. טוב, זה היה ברור – רוב החוב האמריקאי הוא לסין, וזו האחרונה עלולה לפשוט רגל ביחד עם ארה"ב (הכלכלה הסינית מתבססת הרבה על ייצוא לארה"ב). לסין יש אינטרס מובהק להמשיך לתת אשראי לאמריקאים.

מצאו את ההבדלים

2 עיתונים. תאומים סיאמיים שהופרדו בלידתם. למעשה הם רק נראים שונה, אבל בפנים כמעט הכל אותו דבר. אם מסתכלים מקרוב רואים שלא רק שם העיתון זהה, אלא גם התאריך ומספר הגיליון. למעשה, חוץ מהכותרת הראשית וכתבה אחת בעמוד 5, הכל אותו דבר – גם החדשות וגם הפרסומות. במילים אחרות – זה לא רק התרגיל, זו […]

ריח בחירות באוויר

בואו נעבוד במרץ ונישא את הלפיד קדימה אל העתיד, כי זו ארצנו ומולדתינו, ורק בישראל ביתנו. רק כמערך מלוכד של פועלים, גמלאים, גברים ונוער נוער נוער, נוכל לעשות את השינוי ולהחזיר עטרה ליושנה. לא נמחל על האמת, ונהיה כולנו אגודה אחת. ניסע בדרך השלישית ונקים גשר על כל צומת. זהו מימד חדש של עצמאות, שבו […]