קטגוריות
העולם מצחיק אז צוחקים כללי מכתבים למגירה הציבורית

מערכת ההפעלה של החיים

כמו כל יום, אני מתחיל את הבוקר בשעה 6:00. השעון הביולוגי, הוא הtimer הפנימי שלי, גם היום לא תקתק כראוי את פעולתו. אני חושב שצריך לבדוק אותו. מה שהעיר אותי בפתאומיות זו חבילת magic packet שהגיעה, שהייתי צריך לטפל בה מיידית, או שחלק מהמערכות שלי היו נשחקות ומתקלקלות. זינקתי בקפיצה מהמיטה כדי לכבות את השעון המעורר הצווחני, לפני שהאוזניים שלי היו יוצאות מכלל שימוש.

מיד עם אתחול המערכת אני נכנס לביוס ובודק שהכל תקין: נשטוף את כל החלקים המחוברים למערכת תחת מים זורמים וסבון, ונוודא שלא נעקצתי בלילה ע"י איזה יתוש טרויאני שחדר בשקט לביתי. בסוף הבדיקה אני מנקה את הגוף משאריות הקוד הנוזלי. הכל תקין, והליבה מוכנה ללבישת המעטפת.

קטגוריות
בקטנה העולם מצחיק אז צוחקים

האנאלפבית מכה שנית

בעיריית רמת גן כנראה התקנאו בפיצריה בערד על הבדיחה שהתפלקה להם בטעות, והחליטו להביא אותה בכפלשון משלהם בשילוט התנועה.

שימו לב ותיקים יקרים: בשביל להגיע הביתה, קראו את השלט בעברית. אם אתם מחפשים את המרפאה, קראו את השלט באנגלית.

ותיק יקר: לשיקום please turn right
ותיק יקר: לשיקום please turn right

נצפה בצומת הרחובות ז'בוטינסקי-הרצל, רמת גן.

קטגוריות
בקטנה העולם מצחיק אז צוחקים

רוצה בירה? הפסק לתרום

מי שתרם מלאו לו 18 שנה. קמצנים נשארים צעירים לנצח
מי שתרם מלאו לו 18 שנה. קמצנים נשארים צעירים לנצח

קצת קשה לי להבין איך שלט כזה מודפס ונתלה במקום ציבורי בלי שאף אחד שם לב לטעות האיומה הזו. מצד שני – אולי אני קשה הבנה, אבל לפחות לא דיסלקט.

נצפה בפיצה דומינו, קניון ערד.

קטגוריות
כללי מכתבים למגירה הציבורית שינויים בהרגלי הצריחה

מחאת יוקר המחיה והפגנת המיליון

נדיר למצוא אותי כותב בענייני דיומא, אבל הנה זה מגיע…

כולנו נרמסים תחת גלגלי מכונת המיסים, שלא רואה אותנו ממטר. אל תגידו "לי זה לא משנה"/"במה אני כבר יכול להשפיע"/"זה ממילא לא עוזר". אם הלכתם אי פעם לקלפי, סימן שאתם מאמינים בכוחו של העם להשפיע.

במוצ"ש הקרוב אני מזמין אתכם להפגין איתי ועם כל העם נגד יוקר המחיה. יש כאן הזדמנות לעשות משהו שלא נעשה מעולם. זה לא הזמן להישאר בפוזיציה של "אקטיביסט בקליק". חשוב שכולנו נגיע לכיכרות. פיזית, לא רק מנטלית.

אני לא הולך להפגין ממקום של איש שמאל/קיצוני/אנרכיסט/פוסט ציוני/עוכר ישראל/מהפכן/מפונק/אוכל סושי/תל אביבי/whatever. את הסטיגמות אני אשאיר בבית. אני הולך להפגין כי אני לא מהעשירון העליון. מי שטוען שההפגנה היא של השמאל, כנראה קיבל דירה מתנה מביביהו.

בעת שגם עשירון שישי ושביעי בקושי סוגרים את החודש, אני קורא לכווולם לבוא לכיכר. אנחנו מוחים כי לא יתכן מצב שבו מדינת ישראל היא יצואנית הייטק מובילה, מספר 2 בעולם בטכנולוגיות חלל, אימפרייה כלכלית וצבאית (אומרים שאנחנו מגדלים חמניות בדימונה, לא?), ובה בעת לרוב אזרחיה אין איך לגמור את החודש ברמת חיים סבירה. לא יתכן שבאימפריה המזרח תיכונית אין שר בריאות לנהל את המו"מ מול האנשים שלקחו על עצמם להציל חיים.

טייקון מי שלא בא.

גם לך העלו את הארנונה.
גם לך העלו את הארנונה.

ובאיזה עשירון אתם נמצאים?

למידע נוסף על המחאה