קטגוריות
בקטנה העולם מצחיק אז צוחקים כללי שינויים בהרגלי הצריחה

לא אוכל סופרמרקטים

בזמן האחרון אני שומע יותר מידי את הפרסומת של רשת "עדן טבע מרקט" שטוענת שהם "כמו כל סופר, רק בריא".  (חיבור למנותקים: הרשת היא בבעלות הרבוע הכחול, וסניפים ניתן למצוא למכביר בתוך סניפי רשת "מגה")

אני תוהה למה הכוונה "סופר מרקט בריא". כאילו – אם נאכל אותו במקום לאכול סופרמרקט אחר, נחיה עד גיל 100? ומה יעשו אנשים כמוני שלא נוהגים בד"כ לאכול סופרמרקטים?

או שמא אתם מתכוונים שהסופרמרקט עצמו בריא? אז רגע – אתם כמו כל סופר, או שאתם בריאים? ובמה חולים הסופרמרקטים האחרים? ומה אוכלים סופרמרקטים בשביל להיות בריאים?

לפיכך נשארתי עם השאלה והתהיה למה התכוון המשורר במשפט "כמו כל סופר, רק בריא".

רוצו לקרוא את הכתבה במעריב ושלא ימכרו לכם לוקשים אורגניים.

קטגוריות
בקטנה העולם מצחיק אז צוחקים כללי שינויים בהרגלי הצריחה

התלבטות יקרה

יום שישי הגיע ויצאתי לשווקים.

התלבטתי האם לקנות קילו עגבניות או קילו לפטופ. מבחינת המחיר, זה כמעט אותו דבר.

קטגוריות
בקטנה כללי מכתבים למגירה הציבורית

יורה קצף

ביום שישי האחרון היה גשם ראשון ("היוׁרֶה"), והוא תפס אותי על הכביש (לשמחתי לא אחזתי בהגה באותה נסיעה).

כל הלכלוך, האבק והשמנים שהצטברו על הכביש במשך הקיץ עלו על פני השטח והראו את יכולתם בגרימת תאונות (אחת מהן התרחשה מול עיני), והעובדה שלמכוניות אין ברקסים גרמה אפילו לנהג הישראלי לנהוג קצת יותר רגוע.

קטגוריות
כללי לינוקס וקוד פתוח

סרנדיפיות בקוד פתוח

אחד הדברים שגרמו לי לפתוח לעולם את השרת הביתי שהיה לי פעם, זאת העובדה המגוחכת שאני משלם על משהו שאני כמעט ולא משתמש בו – רוחב הפס של האינטרנט אצלי בבית. והרי אם הייתי מוריד קבצים כל היום וצורך את מלוא רוחב הפס, לא הייתי יכול להרשות לעצמי לפתוח אתר אינטרנט אצלי בבית (לדקדקנים: הייתי יכול, רק שבגלל איטיות האתר אף אחד לא היה מנסה להיכנס יותר מפעם אחת).