הוט רוצים לתבוע אותי על פיראטיות? בואו ניפגש בבית המשפט

הסיפור החל לפני כמה חודשים, עת קיבלתי טלפון מנציג מכירות של הוט. הוא ניסה למכור לי טלויזיה כי אני לקוח שלהם בטלפון ובאינטרנט. טריפל הוט עם סדרות פשע ובלי התחייבות. הוא שאל אותי על הרגלי הצפייה שלי בטלויזיה ואני אמרתי לו את האמת הפשוטה – "בערך פעם בחודש, חדשות הערב של ערוץ 2". הוא לא הצליח למכור לי טלויזיה בכלבים כי באמת אין אצלי מי שיצפה. במילים אחרות: אם ננסה לספור את כמות השעות השנתית שאשתי ואני מבלים בבהייה מול מכשיר הטלויזיה, עוד ישארו לנו אצבעות עודף.

אחרי שבועיים בערך מתקשרת אלי נציגה של הוט ושוב שואלת אותי שאלות על הרגלי הצפייה שלי. ושוב אמרתי את אותו הדבר: גברת, יש לי את ערוץ 1,2 ו-10 וזה כבר שני ערוצים יותר מידי. אין לי צורך בעשרות ערוצים. יש לי טלויזיה ישנה מלפני 20 שנה וזה מספיק לי. ואז היא הפכה כיוון: "תשמע, הגיע אלינו מידע שחיברת טלויזיה לשקע של הוט שיש לך בבית. הצפייה בערוץ 10 היא לא חופשית בצורה אנלוגית, ואתה למעשה מחובר בצורה פיראטית לערוצים שלנו. יש לך שתי אפשרויות: או שאני מעבירה את הטיפול בך למחלקה המשפטית, או שאנחנו נוותר לך על כל הזמן שראית כבלים בצורה פיראטית, בתמורה להתחברות שלך לטלויזיה בכבלים בצורה חוקית לפחות ל-3 חודשים, בתשלום חודשי של פחות מ-200 ש"ח לחודש. זה בלי התחייבות ואתה תוכל להתנתק אחרי 3 חודשים. אה, ו-", הוסיפה נציגת הוט כדרך אגב או שלא, "ומאוד כדאי לך להתחבר בצורה יפה ואנחנו נוותר לך, הרי התחברות ל-3 חודשים תעלה לך פחות מ-600 ש"ח, ואילו שכר טרחת עורך דין וקנסות שיטיל עליך בית המשפט על התחברות פיראטית יעלו לך הרבה יותר".

אכן חסרי בושה

אכן חסרי בושה

האזרח התמים, ברגע הראשון שהוא שומע שחברה גדולה רוצה לתבוע אותו, הוא נבהל ונלחץ ועלול גם לעשות שטויות. אני מאמין שזו תגובה ראשונית של רוב האזרחים הפשוטים*. גם אותי זה מלחיץ, במיוחד לאור העובדה שהיא רצתה עכשיו ומיד מספר פקס למשלוח מסמכי התחברות לחתימה. ולא, אין לי יום-יומיים לחשוב מה אני רוצה לעשות, התשובה שלי לכאן או לכאן צריכה להיות מיידית.

לאחר דין ודברים של כמה דקות, הכחשות נמרצות שלי, שכמובן לא עזרו לנציגת הוט להבין שאולי נפלה פה טעות, ושאין לי אפשרות לראות עשרות ערוצים כי הטכנאי שם פילטר בארונית שלהם, ושאני לא מבין מה לא בסדר בלראות ערוצים שמשודרים ממילא חופשי באוויר – הגם שכיום רק באפנון דיגיטלי – אמרתי לה שבואי נדבר יותר מאוחר.

לא אלאה אתכם בסיפורים עד כמה קשה להוריד מהקו נציגת הוט שדורשת תשובה מיידית. לטענתה, היא עוד רגע כבר מעבירה את התיק שלי למחלקה המשפטית אם אני לא אומר לה בשיחת הטלפון הזו שאני מעוניין בהסדר. מה שעזר לי לבסוף לנפנף אותה בלי להחליט בו במקום החלטה מאוד גורלית, הייתה שעת הצהריים והטענה שאני צריך להמשיך לעבוד.

למי שחווה את הלחץ העצום שמפעילה חברת הוט על מנוייה בטלפון ו/או אינטרנט אך שאינם מנויים לטלויזיה דיגיטלית רב ערוצית, כבר יודע שברגע שהם "מתלבשים" עליך, אתה ממש בצרות. העובדה ה"זניחה" שיש לך אפשרות לראות רק את הערוצים שהפילטר שלהם מאפשר לך איננה נלקחת בחשבון, ואפילו אם בכלל לא תחזיק בביתך טלויזיה לא תוכל לשכנע אותם שאין לך אחות. סיפורים על נציגי הוט שדופקים חזק על הדלת בשעות לילה מאוחרות אינם חדשים (יש כאלו משנת 2006, 2007, 2009, עוד 2009, 2010, 2011, עוד 2011, וזו רק רשימה חלקית).

נציגים של הוט המשיכו להתקשר אלינו כל יום, ולפעמים יותר מפעם ביום. הם שלחו אלינו את המסמכים לאימייל כי אין לנו פקס (אני מתנצל, אבל שנות ה-90 נגמרו), והצלחנו למשוך כמה ימים בלי לחתום להם על המסמכים.

ויצאתי למסע משלי – עכשיו אני, צבר אחד קטן וקוצני מול חברה ענקית ודורסנית, שמגובה בסוללת עורכי דין. הואיל ואינני צופה בסדרות הפשע של הוט, אני לא מתכוון לשלם להם איזשהם "דמי כופר". אני יודע שידי נקיות, ועם יד על הלב אני יכול לספר היום לכל העולם שאם הפילטר של הוט לא היה מעביר את ערוץ 10, באמת שזה לא היה משנה הרבה את התמונה. גם ערוץ אחד ויחיד היה מספיק, שכן הדבר היחיד שלשמו הדלקנו טלויזיה הוא להתעדכן בחדשות היום מידי פעם (אני חושב שאחת הפעמים האחרונות שהדלקנו את הטלויזיה הייתה כדי לראות את השריפה בכרמל).

בשעות לילה מוזרות, אחרי המון שעות של התרוצצויות בעבודה בדרכים ובבית, במקום ללכת לישון כתבתי מכתבים לכל מי שחשבתי שראוי לקבל ממני מכתבים. אם זה לגופי תקשורת, המועצה לצרכנות, אמון הציבור, משרד התקשורת, פורומים שונים באינטרנט, ועוד – כל מי שחשבתי שיכול לעזור לי מולם. שעות רבות ישבתי על האינטרנט, אבל לבסוף עשיתי את הלא יאומן והורדתי אותם מהגב שלי בלי לשלם להם דמי כופר ובלי ללכת איתם לבית המשפט. כלומר – לפחות לא בעמדת הנתבע.

על המסמך שהם שלחו לי לחתימה לא היה כתוב סתם "חיבור לטלויזיה רב ערוצית", אלא נוסף שם בכתב יד "הלקוח מחובר בפועל וצופה". וואו – אם כבר פיראטי, אז עד הסוף. באותיות הקטנות כתוב שיש התחייבות ל-12 חודשים, למרות שהנציגה בטלפון אמרה שאין התחייבות וזה רק ל-3 חודשים ואני אוכל להתנתק לאחר מכן.

חתימה על מסמך כזה היא כמו הודאה על רצח שלא בוצע. נקודה. את זה אני ידעתי ולכן לא חתמתי וניסיתי למשוך עוד כמה ימים. הסיבה שרציתי למשוך כמה ימים היא כדי שבמשרד התקשורת יגיעו למכתב ששלחתי. אני יודע שלוקח להם כמה ימים להגיב. ואז הגיע היום –

צהריים נוספים, יום עבודה, ופתאום עוד טלפון. הפעם נציג מפניות הציבור של הוט. "למה שלחת מכתב לפניות הציבור", הוא שאל אותי כאילו הוא לא ידע במדויק מה כתבתי (למה אתה מתקשר? אתה לא יודע מה הסיבה?) הסברתי לו את סיפור ההתעלקות והוספתי לו עוד פנינה: לא רק לגופים צרכניים, למשרד התקשורת ולעיתונות שלחתי מכתבים, אלא גם אליכם שלחתי מכתב – דרך אתר "נתק", עם בקשה מפורשת להתנתקות ע"פ חוק לא יאוחר מ-3 ימים, והנה חלף לו למעלה משבוע ואני עדיין מחובר ומשלם טבין ותקילין. "אין בעיה, אני מעביר את הפניה לנציג של מחלקת ניתוקים ויחזרו אליך בתוך חצי שעה".

מיותר לציין שעד עצם היום הזה לא עברה חצי שעה.

החל מאותו יום לא שמענו עוד מהוט. האם היינו אי פעם מחוברים פיראטית? את זה אפילו הם כבר מכחישים. תגובת הוט למכתב הנזעם שיצא ממשרד התקשורת היה משהו שעד היום אני לא יודע אם לצחוק או לבכות ממנו. מעולם לא הייתה איתי בעיה – כך נכתב – אינני לקוח בעייתי ואין לי חיבור פיראטי לטלויזיה. הם בסך הכל הציעו לי להתחבר לטלויזיה רב ערוצית בכבלים.

תגובה מעניינת, למרות שגם אם הייתי חייזר מעולם אחר, הייתי מתקשה להבין למה לקוח שמקבל הצעה תמימה להצטרף לטלויזיה הרב ערוצית יפנה בתלונה למשרד התקשורת.

מצויד בהקלטות של שיחות, שלפעמים ארכו גם יותר מחצי שעה, שכוללים גם איומים מפורשים על תביעה מתקרבת מצידם, ומגובה במכתב ממשרד התקשורת על כך שהוט לא רואים בי צופה פיראטי (כי הכי חשוב להיות עקבי :) ), ביחד עם הפקס ששלחתי מאתר נתק ואישור הקבלה שלו, ואז הכחשה ששלחתי פקס (שנות ה-90 כבר חלפו, לא?), אני מגיע עם הוט לבית המשפט – אבל על דוכן התובע.

אינני "שועל קרבות ותיק" של בתי משפט. אם למישהו יש ניסיון עם בתי משפט לתביעות קטנות, אני אשמח לשמוע. אם למישהו יש ניסיון עם בתי משפט בכלל, אשמח לקבל עצות.

לכל הקוראים הקבועים וגם לקוראים העתידיים שיגיעו הנה מגוגל כשהוט "יתקעו" אותם – השורה התחתונה היא שאם לא פרצתם לארון תקשורת של הוט אז אתם חפים מפשע. אל תתנו להוט "לרכב" עליכם, כי הם יכולים לאיים ולאיים אבל בבית המשפט יהיה עליהם להוכיח שאתם עשיתם משהו אקטיבי ולא חוקי. גניבה היא מעשה פלילי, ואם הוט אומרים לכם שאתם גנבים (ולכן כדאי שתתחברו אליהם) – אתם יכולים לשלוח אותם להגיש נגדכם תלונה בתחנת המשטרה הקרובה. אם לא עשיתם שום דבר רע, אין לכם ממה לפחד – הם לא יתבעו אתכם. בנוסף, הייתי ממליץ על שליחה מיידית של מכתב דחוף למשרד התקשורת, המועצה לשידורי כבלים ולווין (בטופס כאן), ועדיף גם לאמון הציבור (כאן) ולמועצה לצרכנות (כאן). וכן – גם כמה גופי תקשורת גדולים לא יזיקו. מי אמר שומר מסך עם אמנון לוי ולא קיבל כתבה על הוט?

עדכון: תבעתי בבית משפט לתביעות קטנות.

* אינני משתמש בביטוי "האזרח הקטן". אנו האזרחים איננו קטנים כלל ועיקר, והוכחנו את זה יפה בקיץ האחרון. מעתה אימרו "האזרח הפשוט".

שלח מאמר זה באימייל שלח מאמר זה באימייל
הדפס מאמר זה הדפס מאמר זה

95 תגובות ל“הוט רוצים לתבוע אותי על פיראטיות? בואו ניפגש בבית המשפט”

 1. מאת טל:

  אני לא מבין למה מלכתחילה אמרת להם את האמת. הכי קל לומר להם שאתה כבר מחובר למתחרים וזהו. הדרך הכי טובה להוריד אנשי מכירות מהגב שלך היא לומר להם שאתה מחובר למתחרה במחיר שהם לא יכולים להתחרות בו כי "המשרד שלי משלם על זה, אז נראה אתכם מתחרים ב0 ש"ח לחודש".

 2. מאת tsabar:

  אמרתי את האמת כי אני לא בקטע של שקרים.
  ואגב – במקרה שלהם אני לא יודע אם זה היה עוזר. הם נטפלים גם לאנשים שמצהירים שאין להם בכלל טלויזיה.
  וגם קצת קשה לומר שיש לך טלויזיה ע"ח המשרד. זה לא חיבור אינטרנט או טלפון סלולרי…

 3. מאת עידוק:

  תבדוק עם עורך הדין שלך אם הנסיון שלהם לשדל אותך להתחבר או שהם יתבעו על משהו שלא עשית נופל תחת סחיטה באיומים.

 4. מאת שזיף:

  קודם כל, שאפו הצלחת לרתק אותי. כתיבה אדירה.

  חברות התקשורת צריכות תזכורת דחופה לזה שאנחנו הצרכנים והכח בידיים שלנו.
  לעיתים ההתנהלות של חברות התקשורת דומה לזו שיש בשוק השחור.
  בושה וחרפה

  מאחל לך בהצלחה.
  לך עם זה הכי רחוק שרק אפשר. מגיע להם.

 5. מאת פיני:

  אל תצפה הרבה מבית המשפט.
  אתה לא יכול להיות מיוצג על ידי עורך דין, והוט, שולחת עובד מטעמה, שבמקרה הוא גם עורך דין
  ההתנהלות מול השופט, מתחילה לטובתם, הם מדברים באותה שפה.
  דבר שני, שאני לא בטוח אם הוא נכון, אבל זו השערה שלי.
  השופט יציע לך להתדיין על פי סעיף 72 (הם מציעים כך לכולם) שהוא סוג של בוררות ללא יכולת ערעור, וייתן לכם איזו שהיא פשרה, שתהייה קרובה יותר להצעת הפשרה שיביא נציג הוט מאשר לתביעה שלך.
  והסיבה לכך היא (לדעתי), ששופטי ביהמ"ש לתביעות קטנות הם שופטים בתחילת דרכם, והדבר שהם הכי לא רוצים, זה שיהיה ערעור שיבטל פסק דין שלהם, זה לא נראה טוב בתיק אחר כך.
  מציע לך לקחת כמה שעות חופש, ולשבת כצופה בבית משפט לתביעות קטנות

 6. מאת איציק.:

  כבוד.

 7. מאת אברהם:

  אני גאה בך

 8. מאת רועי:

  בהצלחה בחור!
  פורסם אצלי על הוול אחרי שראיתי אצל עידו קינן.
  מקווה שזה לפחות יעשה מספיק רעש כדי שמישהו עם קצת יותר ידע בנושא ישמע ויציע את עזרתו. זה למטרה טובה!

  אל תשכח לעדכן.

 9. מאת אלכס:

  "השורה התחתונה היא שאם לא פרצתם לארון תקשורת של הוט אז אתם חפים מפשע" – מפה עולה שאם חיברת טלוויזיה לתשתית של הוט וראית נגיד ערוץ כלשהו שהתאפשר לך – דרך התשתית שלהם, למרות הפילטר, אזי זה חוקי?

 10. מאת אוטו פוקוס:

  למה בית משפט לתביעות קטנות? לך בגדול על תביעה ייצוגית. יש שפע של עורכי דין מומחים ומנוסים בתחום (אני לא מפרסם שמות, אבל קל לאתר מי זכה בתביעות הייצוגיות הגדולות האחרונות), שישמחו לשתף פעולה עם תובע שתיעד את פעולותיו ושיחותיו באופן כל כך מסור. הם לא ייגבו ממך שכר טרחה לפי שעות, אלא יסתפקו (בשמחה) באחוז מההסדר. הם גם אלו שיעשו את כל העבודה המשפטית תכלס, אתה רק תידרש להופיע כתובע ולספק את הסיפור המתועד שלך.

  באופן זה, תוכל להרוויח כפליים – גם להכאיב ל"הוט" באמת (מאות אלפים עד מיליונים כפיצוי לכל אלו שאויימו על ידם), גם לגרום להם להפסיק עם מנהג האיומים הנלוז שלהם (הרי קנס של כמה אלפים בתביעות קטנות לא יגרום להם לשנות כלום), ואולי אף תמצא עצמך עם סכום כסף נאה בבנק בסוף התהליך. אין לך מה להפסיד: אם התביעה הייצוגית לא מתקבלת או לא מצליחה, תמיד תוכל להמשיך בתביעות קטנות. זו הדרך היחידה לגרום לגופים ענק כאלו לשנות את דרכם, וטוב שמערכת המשפט הישראלית מאפשרת לעשות זאת.

 11. מאת מאיה:

  ממש מאפיה…
  זה מעניין זה קראו לחיבור שלך פיראטי- הרבה יותר מרגיש לי שהם הפיראטים

 12. מאת אלן:

  מלך! הגשמת לי חלום. חזק ואמץ!

 13. מאת ננס אדום:

  כל הכבוד!!
  תמיד כיף לשמוע על מישהו שמצית להם את השמנת ונשאר בכדי לספר על כך.

 14. מאת צחי שיף:

  אנא שגר אלי ו/או פרסם את תאריך הדיון – נראה מאד מעניין.

 15. מאת יעל:

  זו שיטה ישנה מאוד לאלץ אנשים להתחבר, עוד מלפני שהיה בכלל הוט. כשאני נכנסתי לדירה שכורה לפני אי אילו שנים בכלל לא היתה לי טלויזיה. אחרי חודשיים שאני גרה בדירה דפק לי בדלת טכנאי של ערוצי זהב (אחת מחברות הכבלים שהתמזגו להוט של ימינו), ואמר שהוא בא לנתק אותי מהכבלים. אמרתי לו שלא התחברתי לכבלים בדירה הזו ובכלל אין לי טלויזיה. אז הוא אמר שהדיירים הקודמים היו מחוברים, וערוצי זהב לא ניתקה את החיבור.
  אמרתי לו שינתק, כי אני לא צריכה את החיבור, כי הרי אין לי טלויזיה. והוא איים שהוא מנתק. חזרתי על זה שאין לי טלויזיה. והוא המשיך לאיים שהוא ינתק. הזמנתי אותו אלי הביתה לראות ולהווכח שאין לי טלויזיה. והוא שוב איים שינתק.

  זה היה משונה למדי. בסוף הוא הלך מאוכזב. ומסיפורים של אחרים הבנתי שהם משאירים בכוונה את החיבור לאחר שהדיירים מנתקים כדי שאנשים יחברו את הטלויזיה, יראו שיש להם כבלים, יצפו בחינם זמן מה, ואז אפשר יהיה לאיים עליהם שאם הם לא מתחברים, אז יתבעו אותם על הזמן שבו הם צפו בחינם ללא מנוי.
  לי לא היתה טלויזיה, ולכן השיטה נכשלה. הם היו יוצאים מאוד מגוחכים אם היו מנסים לתבוע אותי על צפיה ללא רשות כשאין לי בכלל מכשיר, ואפילו לא יכולתי לדעת שהחיבור לא נותק כשהדיירים הקודמים יצאו מהדירה.

  שיהיה לך בהצלחה.

 16. מאת ירון:

  עשית טוב כשפנית לתביעות קטנות – לא יהיו לך הוצאות משפט. נשמע שאתה יודע מה שאתה עושה ואינך צריך עו"ד (בתביעות קטנות אתה התובע למרות שמותר לך להביא עו"ד שמייעץ לך מה להגיד – לדעתי אין צורך). מקסימום תתייעץ עם אמון הציבור.
  מניסיון אישי (תבעתי חברה גדולה) אתה הולך לתקוע אותם. תרשום את הסכום המקסימלי לתביעה. אין לך מה להפסיד
  ברגע שייצא פסק הדין ויפורסם הם יקבלו אלפי תביעות קטנות דומות מלקוחות אחרים, זה הקייס שלך בשביל לא להתגמש איתם בהצעה לבוררות או לפשרה. אני תבעתי על 500$ הציעו לי 300 שח פשרה, סירבתי ובסוף קיבלתי 90% מהסכום שביקשתי
  בהצלחה מול חברת "עספור" ו"הבורר" – הם בעצמם הפשע המאורגן.

 17. מאת תמר:

  הוט – חברה ללא תודעת שירות , לפני כחודשיים הייתי בבית בשעות הערב באמצע פרוייקט חשוב, נקישה על הדלת, פתחתי- נציג של הוט: אפשר להכנס?
  אני: לא, מצטערת, אני באמצע משהו
  הוט: אבל אנחנו עושים היום מבצע בבנין שלך וזה רק עכשיו
  אני:צר לי, אני באמצע משהו, לא הזמנתי אתכם
  הוט: אם לא תדברי איתי עכשיו אנחנו נעבור בניין
  אני: בבקשה- אני גם כך מנויה של יס ואין לי כוונה לעבור, ועכשיו שלום.

  חמש דקות חולפות – אני באמצע שיחת טלפון, עכשיו צלצול בדלת, מתעלמת, מנסה להמשיך בשיחה, צלצול בלי הפסקה, פותחת את הדלת. אותו נציג: רציתי להגיד לך שכדאי לך בכל זאת להקשיב לי
  אני: לא, וכדאי לך להקשיב לי- אני באמצע שיחת טלפון, לא מעוניינת ואנא אל תטריד שוב, שלום

  חמש דקות…. צלצול בלתי פוסק בדלת, מתעלמת. הכלבה נובחת. מתעלמת. לא נפסק, פוזלת לשעון- שבע דקות של לחיצה רציפה על כפתור הפעמון. הוט, רק הוט. חרא של חברה.

 18. מאת עדיגי:

  כל הכבוד!

  במקרה שלי, ה"טכנאי" עצמו שיחק עם ארון התקשורת כדי להוכיח שאני גונבת כבלים. המזימה שלו נכשלה, כי אין לי בכלל טלוויזיה.

  הסיפור המלא: http://www.adigi.co.il/blog/?p=797

 19. מאת דניאל:

  אגב, הארה לכל מי שהתופעה שנקרת 'נציג הוט' תנחת אצלו – זה ממש לא נכון שרק דרך הוט או יס אפשר לראות את ערוץ 10.
  ערוץ 10 פתוח כיום לצפיה חופשית לכל מי שרוכש בכל 'סופר' ממיר 'עידן '. אז.. אם ישתמשו כנגדכם בתרוץ הזה.. ודע מה תשיב…..
  :-)
  לגופו של עניין – צבר, כל הכבוד וישר כח!!!

 20. מאת שרית עמר:

  אתחיל בכל הכבוד, זו הסיבה שאני נשמרת ונזהרת מכל שיחה אפשרית עם הוט.
  הצעה לקרואי התגובה הזו – לכולנו יש היום סמארטפונים, וכולנו אוכלים הרבה חרא בגלל החברות הללו (למיניהן).
  התקנתי לפני כמה חודשים אפליקציה בטלפון ששמה לי כפתור הקלטה של השיחה. ברגע שמגיעה שיחת "שירות" או שיחות שבהן מציעים לי תנאים וכו', אני לא מהססת – פשוט מקליטה.
  עונה לשיחה, מבינה מי מדבר איתי ומאיפה, ושנייה לפני שמסבירים לי מה רוצים אומרת "רק רגע בבקשה", מתחילה להקליט ואז ממשיכה את השיחה.
  בהצלחה לכולנו,

 21. מאת א':

  לגבי התביעה בבימ"ש לתביעות קטנות, אני סבורה שיש עם זה בעיה. אסייג ואומר שאני לא עורכת דין, אבל כדי להוציא מהם כסף צריך להוכיח נזק. אם בפועל לא עשית מנוי ולא התחברת לכבלים דרך הוט, למרות האיומין, אז לא סבלת נזק אמיתי פרט לעלות של שליחת המכתבים ושל שיחות הטלפון. קשה לי להאמין שבית המשפט יסכים לפצות לקוח על סכומים קטנים כאלה. אבל כאמור, תתייעץ עם עורכדין אמיתי.

 22. מאת עידו אמין:

  לי נשמע כחומר לייצוגית ולא לקטנות. האמור אינו ייעוץ משפטי.

 23. מאת קרן:

  הוט – חמים עליך…

  כל הכבוד! גאה בך!!!

  חשוב לתעד כל מסמך, ואפילו לתעד בקצרה שיחות טלפון שנעשות עם עברייני הוט

 24. מאת איה:

  כבוד!
  כמי שנאבקה כמה שבועות עם הוט (ונצחה) שתתקן את תשתית האינטרנט – אני מסירה בפניך את הכובע. אני יודעת כמה הם גרועים ובכמה עצבים כל התיאור (המצויין ומרתק) שלך היה כרוך בעת ההתנהלות.
  לטובתם של הוט מבחינתי אני חייבת לציין ש"בזכותם" למדתי המון. מרוב שקרים וסיפורים ששמעתי מהם נאלצתי ללמוד כל מני דברים על תשתיות, מודמים, נתבים, הקשרים בין ספקים ועוד ועוד. כל מוקדן השמיץ את קודמו וכך לימד אותי דבר חדש. הטכנאי שהגיע לבסוף אף סתר את כל מה שהשאר אמרו ואף הדריך אותי בנושא. נהדר, לא?
  לא.
  עדיף היה שרות נורמלי.

  ראיתי אצל עידוק ואני מפרסמת אצלי על הקיר.

  נ.ב.
  לעניין ביהמשפט לתביעות קטנות: לכאורה מתיצבים שם ללא עורך דין. עם זאת סביר שהם ישלחו נציג מיומן שיתכן שאף עו"ד (למרות שאולי לא עוסק בכך ישירות בחברה). רצוי שגם אתה תתייעץ קודם עם עו"ד ואם יש באפשרותך אף בקש ממנו לבוא איתך ולשבת בקהל שאולי יוכל לסייע לך תוך כדי (למרות שלא לייצג אותך)
  בהצלחה.

 25. מאת ג'ו:

  על מה התביעה? איזה סכום דרשת ועל סמך מה? האם אפשר לפרסם את כתב התביעה?

 26. מאת פילטר:

  אל תחייגו *6900 על חשבונכם! (לשירות הלקוחות של HOT)

  מעכשיו חייגו 1-801-700-700 על חשבונם!

 27. מאת מעוז:

  כמה תיקונים לתגובות
  א. בבימ"ש לתביעות קטנות אסור לאף צד להיות מיוצג ע"י עו"ד. זה אומר שהבחור מהצד השני לא יהיה עו"ד. אבל סביר שהעבודה שלו היא לעבור מחדר לחדר בבית המשפט ולייצג את הוט בתביעות המרובות שמוגשות נגדה. אני תבעתי את נטוויז'ן (וניצחתי כמובן) והשופט שלח אותי לחדר אחר להביא את הנציג שלהם
  ב. אל תתייעץ עם אמון הציבור. המשכורות של אמון הציבור משולמות ע"י החברות שמקבלות את התו שלהם. זה די דומה לתעודות "העסק הנבחר" שנתלו פעם בכל פינה. אמנם הייתה עליהם חתימה של איזה שר, אבל הן פשוט נקנו בכסף.
  ג. אל תתבע בסכום המירבי. התביעה עולה כסף. אחוז אחד מהסכום הנתבע. עם זאת – הסכום המינימלי הוא 50 ש"ח, כך שאין שום סיבה לתבוע אותם על פחות מ 5000 ש"ח.
  ד. השופט אכן ישלח אותך לנסות להגיע לפשרה בתהליך בוררות קצר. בניגוד לבתי משפט אחרים – בבית משפט לתביעות קטנות אתה לא חייב להסכים מראש לקבל את תוצאות הבוררות וזה גם לא עולה לך כלום. אם הבוררות לא מצליחה פשוט חוזרים לשופט.
  ה. גם לדעתי כדאי שתלך להתייעץ עם עו"ד שמתמחה בתביעות ייצוגיות. בהצלחה!

 28. מאת ענת:

  כל הכבוד – צריך להתחיל להפעיל יותר את כלי התביעות. לנו היה רומן ארוך עם פלאפון והבטחתי לעצמי שעוד גניבה אחת ואנחנו הולכים לבית משפט.

  אגב, לפי אתר נתק, רק על זה שלא ניתקו אותך בזמן אפשר לתבוע עד 10,000 ש"ח ללא הוכחת נזק?

 29. מאת דגן:

  הוט האלו פשוט נבלות, גם בשירותים אחרים שלהם ההתנהלות היא מזלזלת מצד אחד וביריונית מצד שני ואתה מבין שיש ערך אחד שעליו מושתתת החברה הזו – לקחת כמה שיותר ולתת כמה שפחות.

 30. מאת אורי:

  יצאת בזול..
  לי הם שלחו בריונים שמתמחים ב"גביית חובות". זה היה השירות הכי מהיר של הוט אי פעם – מישהו מתקשר, אומר שאני מחובר פיראטית, וחצי שעה אחר כך האינטרקום מתחיל לצלצל: הם באים!
  זה היה מפחיד.
  פשוט לא פתחתי. מחכה לתביעה עד היום.

 31. מאת שחר HOT:

  היי צבר,

  חשוב לי לציין כי אין זו מדיניות החברה. על מנת שנוכל לבדוק את פרטי המקרה אנא צור איתנו קשר בתיבת מייל
  hot.socialmedia@hot.net.il
  או דרך דף הפייסבוק של החברה:
  http://www.facebook.com/hot.net.il?sk=app_234202419930645
  ונשמח לחזור אליך ולטפל בנושא.

 32. מאת יונתן ברייס:

  כל הכבוד!

 33. מאת רון:

  אתה פראייר ונשמע כאילו אתה אוהב להיכנס להרפתקאות.
  ברגע שהיא אומרת לך "אתה צופה בטלוויזיה פיראטית" אתה אומר לך:
  "לכי לחפש תחברים שלך, אם תתבעו אותי אני אתבע אתכם על עוגמת נפש, פיצויים,החזרי עורכי דין וימי עבודה. בנוסף אני גם חבר טוב של כמה אנשי יחסי ציבור לא חלשים בכלל לכן צפי לכתבות בכל עיתון שתקראי. תעזי להתקשר אלי עוד פעם אחת."
  תנתק בפנים.
  אתה לא עבד של אף אחד, חברה גדולה או קטנה, זה לא משנה.
  אתה לא חייב להם כ-ל-ו-ם.

 34. מאת מתן:

  כבוד.

  הבנתי שבבאר שבע יש תופע שהם פשוט דופקים על דלתות, ונכנסים לתוך הביתה ל"ביקורת" (למרות שכמובן אין להם שום זכות כזו), ומאיימים בעיקול וכנס במקום אם מוצאים טלוויזיה מחוברת.

  הכי בריוני שיש.

 35. מאת אורי רז:

  אינני עו"ד, אבל מציע לעיין בסעיף 43 לחוק בתי המשפט:

  (א) ייצוג בעל דין בבית משפט לתביעות קטנות על ידי עורך דין יהיה רק ברשות בית המשפט ומטעמים מיוחדים שיירשמו; בעל דין רשאי, ברשות בית המשפט, להיות מיוצג על ידי ארגון שקבע לענין זה שר המשפטים, ובמקרה זה ירשה בית המשפט לבעל הדין שכנגד להיות מיוצג כפי שיורה.

  [פירושי הבלתי-מקצועי: תשאל אם המייצג של הוט הוא עורך דין, ואם כן – דרוש שישלחו נציג שאיננו עורך דין. תשאיר לו לשכנע את בית המשפט שיש טעמים מיוחדים לאפשר לו לייצג את חברת הוט.]

  (ב) על אף הוראות סעיף קטן (א), יכול אדם, באישור בית המשפט לתביעות קטנות, לייצג בעל דין בבית משפט לתביעות קטנות, אם בעל הדין ייפה את כוחו לכך וייפוי הכוח הוגש לבית המשפט לתביעות קטנות; אין לייצג אדם לפי סעיף קטן זה –

  (1) אם המייצג עוסק בייצוג בדרך קבע;

  [פירושי הבלתי-מקצועי: זה מכסה גם מייצג שאינו עו"ד, אך כל תפקידו לעבור מחדר לחדר בבית המשפט ולייצג את הוט. כציניקן, אני לא הייתי מתבייש להציע שישלחו את מי שאיימה עליך בטלפון.]

  (2) אם הייצוג נעשה במהלך הרגיל של עסקיו של המייצג;

  (3) אם הייצוג נעשה בתמורה.

 36. מאת דן:

  אלמלא הייתי יושב באמצע ספרייה כרגע, הייתי מוחא לך כפיים.
  הנכלוליות של הוט בפרט וחברות התקשרות בכלל מעוררת חלחלה. צורת ההתמודדות שלך ראויה לחיקוי, ואזכור ביום מן הימים, אם לצערי אאלץ, להתחקות אחריה.

 37. מאת חלי:

  אתה צודק. לגמרי איתך. הם חצופים וגנבים בעצמם.
  הם משחקים מלוכלך מתעלמים משיחות כשאתה רוצה להתנתק מהם אינטרנט,כבלים. גם לי הם הודיעו על חוב שלא ברור לי איך הוא נגרם מכיוון שהם היו רק הספקים שלי ואני הייתי משלמת לבזק בן לאומי שמעביר להם את הכסף כל חודש. להוט זה כנראה לא הספיק.
  הם פיצלו לי בנדל(ללא ידעתי) והחליטו להכניס אותי לחוב כספי(גם ללא ידעתי) וכשניסיתי להשיג אותם לא היה עם מי לדבר. כל הזמן נציג אומר לי שהמחלקה הפיננסית תחזור אליי,ושאין אפשרות להעביר אותי אליהם. אין עם מי לדבר אין לי למי לומר שאני רוצה להתנתק. היום אני כבר שבועיים עם בזק הוט עדיין לא חזרו אלי.
  לא מנהל,לא מחלקה פיננסית,לא להעביר לשירותי ניתוק, כלום . תמתיני ותחכי עד שיחזרו אלייך וכמובן בל לא נשכח שאם אני מפספסת את השיחה הלך עלי. למה אין למי לחזור חוץ מלנציג הדבילי שעונה לי כמו תקליט שבור שוב ושוב את אותה מנגינה. מזל שגם אצלי הכל מוקלט.

 38. מאת נועה:

  אולי זה ברור, אבל פנה לסיוע משפטי. הם בד"כ נמצאים בבתי המשפט השונים, ויכולים לסייע לך הן בהכנת התביעה, ואולי בטיפים מול החברה (שבטח זוהי אינה הפעם הראשונה שהם מקבלים תביעה כזו). סחטיין עליך

 39. מאת יועד:

  רק שתדע, ושיהיה ברור לשאר קוראי הבלוג – לאנשי המכירות לא היה מושג שאתה משתמש פיראטי בכבלים, זו סתם שיטת מצליח – כיוון שיש המון אנשים שעושים את זה הם מנסים.

  היית יכול לעמוד על שלך שאינך משתמש בכבלים, או סתם להיות קר רוח ולומר להם שיתבעו ותתראו בבית משפט. כלום לא היה קורה.

 40. מאת גיא:

  הי צבר
  זאת הפעם הראשונה שאני קורא אצלך ומאוד נהניתי.
  אני מנוסה בביהמ"ש לתביעות קטנות והיכרות עם התחום הצרכני בכלל. חוץ מזה, יש לי השכלה משפטית ואשמח לסייע לך – הן בהיבטים הפרוצדוראליים והן בטיעונים המהותיים.
  אם אתה מעוניין – תן קריאה.

 41. מאת אשד:

  ישר כח! זו הדרך היחידה להראות לחברות הכבלים/תקשורת/חשמל/ביטוח/עיריות …. שנגמר עידן הפראיריות והכניעה להפחדות שלהם. מקווה שהסיפור יהווה השראה לרבים אחרים שיעמדו על זכויותיהם כשאחרים ינסו לרמוס אותם

 42. מאת דימה:

  פשוט כל הכבוד.

 43. מאת צביקה:

  כל הכבוד! מחזק את ידיך !

 44. מאת שירלי:

  קודם כל – כבוד.
  הבעיה היחידה עם התביעה היא שכמו שאני רואה את זה, לא נגרם לך נזק שניתן לכמת בכסף – ובסופו של דבר, כשאתה מגיש תביעה, צריך לנקוב בסכום שמתייחס לנזק/הוצאה כלשהם

 45. מאת דוד כפרי:

  נזק שנגרם לך׃
  עגמת נפש
  חרדה
  לחץ נפשי
  לילות בלי שינה
  הטרדות
  איומים
  צריך עוד???

 46. מאת שרון:

  גם לי זה קרה…
  באו אלינו באישון לילהשני גברים (ערסים) ואיימו שהקומה למטה בבית הפרטי שלנו הוא חיבור פיראטי למרות שהם (מתקין של הוט) חיברו אותו ואני אף משלם על הממיר שהם התקינו אותו.
  לאחר שאיימו עליי בתביעות והציעו לי מעיין עסקת פשרה הבנתי שמשהו מסריח ואמרתי להם שאני מזמין להם משטרה כי חדרו לשטח פרטי.

  הם ברחו כל עוד נפשם בם.
  את מספר הרכב שמרתי למקרה שהם גנבים או משהו אבל עכשיו אני מבין שהם חלק מעובדי הוט למרות שמיד התקשרתי להוט ונתתי להם את מספר הרכב והכחישו בתוקף שזהו רכב שלהם.

  בושה להוט,
  היום אני עם ממיר של עידן פלוס ומרוצה פי כמה.
  יש לי זמן לעשות דברים אחרים.

  אז, שלא יעבדו עליכם :)
  שרון

 47. מאת אלעד:

  קרה לי בדיוק אותו דבר לפני כמה שנים.
  אצלי, אחרי בקשת ניתוק מפורשת וחתומה הם השאירו הכל פועל ואחרי שנה הגיע טכנאי "בדק" וטען שאנחנו מחוברים.
  לא עזר שום דבר, העניין נסגר בדיוק כמו שאתה מתאר – עם חבילה להוט והתחייבות.
  ממש מרגיז

 48. מאת עדי:

  ועוד עצה לגבי ביהמ"ש – כמו שכבר נאמר, מהצד השני יגיע מישהו שיותר מדבר את השפה.
  הטיפ שאני יכולה לתת לך בהקשר הזה הוא בעיקר להיות ענייני. השופטים שומעים אלפי תיקים בשנה, ואין להם יותר מדי סבלנות. דבר קצר ולעניין, תדגיש בכתבי הטענות את העיקר, ותהיה מוכן לכך שביהמ"ש הוא לא המקום להשיג צדק – מקסימום מקום שיאפשר לך לקבל פיצוי סביר על עגמת הנפש ואבדן הזמן.

  בנוסף, מכיוון שלמיטב זכרוני כבר ניתנו פסקי דין נגד הוט בסיטואציות דומות, יכול להיות מועיל אם תאתר כמה פסקי דין כאלה, ותציג אותם בפני ביהמ"ש, כדי להדגיש את העובדה שהוט לא רק פועלת בצורה שתיארת, אלא גם ממשיכה לנהוג כך, תוך התעלמות מפסקי דין שניתנו.

  בהצלחה!

 49. מאת סטודנטית:

  כל הכבוד! מוכנה להיות עדת אופי במשפט.. כשגרתי בבאר שבע כסטודנטית, שני ביריונים עם קלסרים טענו שהם "מהתשתיות" ודרשו לבדוק משהו בבית. הסכמתי רק לדבר איתם בחדר המדרגות, הם ניסו להציץ לדירתי ולשאול שאלות תמימות כגון האם אני צופה בטלויזיה. הם התעקשו וחפרו וניסו לתמרן את זה כאילו אני חייבת להוכיח את חפותי. באותו הרגע קלטתי מי הם ודרשתי שיתחפפו, הם התחילו לאיים בתביעה תוך שהם רושמים בקלסר רב החשיבות שלהם שמבחינתם אני מחוברת פיראטית.. התחלתי לצלם אותם בסלולרי תוך שאני מכנה אותם חצופים, מטרידים ומאיימת בתביעה משלי. הם המשיכו לצלצל בדלתות אחרות בביניין תוך שהם מכסים את פניהם עם הקלסר כדי שלא אצלם אותם, עד שהתייאשו וברחו.

  למען הסר ספק אין לי טלויזיה, אבל בחצי מבתי הסטודנטים יש מכשיר ישן שמשמש בעיקר כמעמד לעציץ, והאנשים המרושעים האלה נטפלים לסטודנטים [שמרויחים שכר מינימום בשירות הלקוחות העלוב של כל חברות התקשורת האלה] ומנסים לסחוט ולאיים כבר שנים.

 50. מאת צוות התוכנית "יהיה בסדר" בגלי צה"ל:

  היי צבר :)
  אהבנו את הסיפור והוא מתאים לתוכנית שלנו. איך ניתן ליצור איתך קשר?

 51. מאת אסי אייס:

  שאפו!

 52. מאת איתן לרנר:

  היי
  לא ממש הבנתי מה הטענה כלפיך. האם היית באמת מחובר פיראטית ?
  אם אתה הולך על ייצוגית קח בחשבון שבית המשפט יבקש ממך להתפשר לפני שהשופט יחליט והם מעדיפים שזה יסגר בינייכם.

  איתן

 53. מאת כפיר לב סיני:

  הוט האלה!
  אני חייב לציין שכשהתלוננתי בפייסבוק שלהם, הם מייד שלחו לי טכנאי, אחרי שנמסר לי שאין להם טכנאי ל-4 ימים הקרובים. אתם מוזמנים להגיד את האמת בפרצוף שלהם. בגלל זה קוראים לזה פייסבוק.

 54. מאת ליאור:

  כתבה מעולה, ותודה על הלינקים!

 55. מאת עידן:

  כל הכבוד!!!!!!!
  כן ירבו!!!!!!!!!!
  מקווה שימצאו האנשים מהתחום שישמחו לתת כתף ויד במשימה!

 56. מאת שגיא:

  צודק מעוז: בתביעות קטנות אין יצוג של עורכי דין משום צד. הרעיון הוא שהאנשים מדברים זה עם זה. נציג החברה לא יכול להיות משפטן או עורך דין. אם הוא עורך דיןף הוא חייב לציין את זה בפני השופט, ואתה יכול להתנגד.
  מה שכן, על מה בדיוק תתבע את הוט? הדבר היחיד כאן הוא הזמן ששחתת על השיחות איתם, ועוגמת הנפש שנגרמה לך, מתח ועצבנות, כתוצאה מהמרוץ אחרי הסחטנים. מעט מאוד כסף – ומעט טרחה להוט, שממילא בוודאי כבר יושבת בבתי המשפט האלה, מסיבות אלה ואחרות.

  אבל למה לא תגיש תלונה על סחיטה, בתחנת משטרה? עברה פלילית, שאם תוכח, תהיה בוודאי פתח לאותן תביעות יצוגיות…

 57. מאת אבשלום:

  החשבת על מה הינך תובע אותם? תבע על גרימת נזק לשמך הטוב. בקש את הסכום המקסימלי שניתן. תצטרך לתמלל את ההקלטות ולסכם עם המתמלל שייתן עדות על האותנטיות שלהן. זה יעלה כסף אבל אמור להתכסות בפסיקת הוצאות לטובתך בנוסף לפיצוי!

 58. מאת אלון:

  לאחותי היה סיפור דומה, היא חתמה על שנה כיוון שאיימו עליה.
  אחרי שנה אמרו לה שהיא מחוייבת לשנתיים.
  היא תבעה אותם בבית משפט לתביעות קטנות ובמשפט קצר עד כדי גיחוך (שהשופט בו שאל את נציגת הוט בציניות "כל שבוע יהיה פה משהו שיתבע אותכם??") היא קבלה מהם 4,000 שח.

 59. מאת שחר:

  מה שצריך לזכור זה שהתשתית במבנה שייכת לך, ורק לך.
  אין כזה דבר "ארון תקשורת של הוט". ארון התקשורת בבניין הוא שלך, התשתית של הוט מותקנת שם ברשותך ולמענך. העבירה היחידה האפשרית היא הסרת הפילטר מהחיבור.
  ראשית, אתה יכול לבצע בבית שלך כמה חיבורים לתשתית הtv שבא לך.
  שנית, מותר לך לחבר טלוויזיות לתשתית הזאת.

  במבנים רבים הוט התחברה לתשתית הזו דרך תשתית אנטנה קיימת (בעיקר בבניינים ישנים)
  אם זה מקרה כזה, הוט מחוייבת לחבר אותך חזרה לאנטנה כשאתה מתנתק/לא מחובר לשידורי הTV שלהם.

  הוט לא עשתה את זה (משיקוליהם, טיפשות, שיקולי עלות של טכנאי, בורות)?
  הם צריכים בעצמם לדאוג לפילטר שימנע ממך לראות את ערוץ 10.
  אתה כ"אדם סביר", לא ריאלי שאם יש ערוץ שעובר על התשתית שלך, תמנע מהצפייה בו…
  אמור לשופט שאם היית יודע שהערוץ אינו חינמיֿ, לא היית ממתין, אלא מודיע בעצמך להוט שהערוץ "פתוח" ומבקש שיחסמו אותו.

  הוט ידעה שהערוץ "פתוח" אצלך ולא התקינה מראש פילטר? מדובר בהכשלה, ופעולה שלא בתום לב.
  כמו פה למשל: http://elyon1.court.gov.il/files/98/800/017/D02/98017800.d02.htm

  יותר מזה, אם בא לך לחסוך לעצמך את הטרחה, כתוב מכתב שמפרט את הדברים הנ"ל, וסכם שאם הוט טוענת כי מדובר בגניבה עליה לפנות למשטרה, וכי כל נסיון לכפות עליך הסדר בתשלום תחת איום של תביעה הינה נסיון לסחיטה באיומים והטרדה מאיימת שהן עבירות פליליות, וכי אתה תובע שהוט יסירו בעצמם את האפשרות לצפייה בערוץ 10.
  ימשיכו? פנה למשטרה.

  יש כל כך הרבה דרכים לזמבר אותם במשחק שלהם שזה מדהים

 60. מאת ליטל:

  אני זוכרת בפירוש שקראתי עם עוד מקרים כאלה ב- http://www.ihatehot.com.
  אם אתה מעוניין ללכת לכיוון של תביעה ייצוגית- אני בטוחה שתמצא שם פרטנרים נוספים. אולי אף יש עמותות חברתיות שיוכלו לעזור לך בעניין. פרט לכך, בכל מקרה לך לתביעות קטנות. אסור להם להשתמש שם בעורכי דין (אם כי קח בחשבון שיש מצב שישתמשו במשפטן/סטודנט למשפטים) ואל תוותר- לפי דעתי יש לך קייס חזק, בייחוד שיש לך ביד ראיות רבות.

 61. מאת ד.א.:

  קרה לי סיפור דומה ומעצבן בטירוף, אבל כשהתחלתי עכשיו לכתוב אותו, זה יצא לי ארוך מדי. אז העברתי את הסיפור לערוץ אחר (פייסבוק). נשאר לי רק לחזק את ידיך, ולהסכים להצטרף לתביעה ייצוגית, אם קיימת כזו.

 62. מאת נינה ולנטינה:

  יום אחד קיבלתי טלפון והוט ואמרו לי שיש לנו תקלה ומחר יגיע טכנאי, עניתי שהכל כרגיל ולא היו תקלות (אנחנו מחוברים דרכם לאינטרנט ולטלפון, אין לנו טלויזיה), אבל לא אכפת לי שיבוא לבדוק.

  למחרת הגיע טכנאי, נכנס לחדר, שאל איפה החיבור של הוט, הראיתי לו, הוא הסתכל מוזר על כל הבית, ואז בא לצאת. הופתעתי שלא בדק כלום, והוא ענה לי שהכל בסדר והלך.

  רק אחר כך ירד לנו האסימון! הם לא הבינו איך זה שאין לנו טלויזיה ובאו לראות אם התחברנו פיראטית.

  גם אם בחינם היום נותנים לי לראות את הזבל שלהם, לא הייתי מוכנה. ועוד אנשים משלמים על זה 200 שח לחודש. לא ייאומן.

 63. מאת אפרת רובין:

  יישר כוח! גם אני ניצחתי את הוט, אחרי ששילחו בי משרד גבייה וכו' וכו', והם נאלצו למתק אותי בסופו של דבר. זה סיפור ארוך לסביב המדורה. אני פניתי, במקביל למשרד התקשורת, למשרד להגנה על הצרכן ברשות הכבלים והלוויין, וכן לוועדת הכנסת לפניות הציבור. באמצעותם קבלתי את מספרי הטלפון והפקס הרלבנטיים, שאותם העברתי לגוף בו אני מתנדבת, שעוזר לאזרחים בהתנהלותם מול השלטונות, מה שנראה לי "תגובה ציונית הולמת". כיום אני מסתפקת בסידור של עידן , ואין סיכוי שאהיה לקוחה של הוט במשהו. אגב, טיפלתי ביהודי חרדי שאין לו טלויזיה, אבל מרגע שהתקשר עם הוט בחוזה אחר (לא כבלים), עטה עליו רשות השידור, ושילחה בו עורכי דין שכן הוא הוגדר כ"פוטנציאל לאגרה". יש חשש שהוט מעבירה רשימות לרשות השידור, אבל אינה מדייקת בהן ואולי עתונאי יוכל לבדוק נושא זה. ולסיום, מכירים את האתר (שיש האומרים שהוא מטעם הוט עצמה) http://www.ihatehot.com/ ?? התרגזו להנאתכם!

 64. מאת vaiden:

  שלוש הערות לא חשובות כלל:
  א. הוט טוענים שהם הגיבו לך ולא פרסמת זאת (כאן – http://www.facebook.com/#!/hot.net.il/posts/306740599370722?notif_t=feed_comment). אני בטוח שכולם היו שמחים לשמוע את תגובתה של הוט, ולו רק בשביל לקבל עוד פרק בסיפור.

  ב. הייתי נזהר מחלק מהעצות המשפטיות כאן. למשל – איום בנקיטת הליכים (תביעה, פנייה למשטרה וכו') אינו נחשב סחיטה באיומים. דוגמה נוספת – הניסיון לאנוס פסק דין בנושא זכויות יוצרים כדוגמה ל"בפני עיוור לא תשים מכשול". מי שחושב שהעובדה שבכבלים של הוט בביתו עוברים ערוצים מזכה אותו בצפיה חינם, מוזמן לנסות את אותו הטריק עם חברת החשמל.

  ג. הוט מתעקשים לנסות למחוק את הפוסט שלך מהוול שלהם. זה מראה על חוסר הבנה כל כך גדול ב"תקשורת" שאני מתפלא שהם לא מתלקחים שם ספונטנית. בתור "חברת תקשורת" והכל.

 65. מאת Dan:

  סיפור מרתק ואכן סיפור הצלחה של האזרח הקטן!
  בן אדם, אתה פשוט תותח ומודל לחיקוי.

 66. מאת Km:

  וואו!! כל הכבוד לך.
  אני חושבת שזו פעם ראשונה שאני כותבת טוקבק, אבל זה מחייב.

  טוב לשעת שיש מה לעזות נגד חברות כאלו , ובאמת כפי שציינת, איננו עוד "האזרח הקטן"- בעיקר בזכות שכמותך (והבחור מהקוטג' ועוד רבים וטובים שלא עולים בראשי כעת)

  שאפו!!!

 67. מאת יאנה:

  תבעתי את משרד החינוך בתביעות קטנות.
  רוב המקרים בתביעות קטנות נגמרים בפשרה (השופטים מנסים לחסוך ככה בזמן כי המקרים רבים וכוח האדם מועט).
  אשמח לענות ולחלוק מניסיוני.

  דברים שאני יכולה להגיד כבר עכשיו:
  1. אסור לבוא עם עורך דין לבית דין לתביעות קטנות! הדרך של חברות לעקוף את זה היא על ידי העסקת סטודנטים בשנה מתקדמת\מתמחים שלא עברו עדיין מבחני לשכה. שים לב שהם לא מביאים עורך דין אחרת זה פסול. שלי עשה רעש וצלצולים וניסה לסנג'ר אותי לעשות את העבודה שלו (תתקשרי לזה וזה ותשיגי מכתב)- קצת מבהיל אבל שווה להיות אסרטיביים מולם.

 68. מאת בניית אתרים:

  אני מקווה מאוד שתצליח להפיל אותם, המעשה שהם עשו לך הוא בלתי יאומן, ואינני מבין למה ניסית למשוך ימים, היית אומר לה בקלות תתבעי אותי, ובכך היה עליהם חובת ההוכחה שצפית בטלוויזיה, ומאחר שלא יוכלו לעשות כך, היית זוכה ותובע אותם על הוצאת דיבה לשווא, ועל סחיטה באיומים.

 69. מאת יואב:

  כל הכבוד!
  בהצלחה!

 70. מאת חיים:

  כשנציגת המכירות איימה עליך שתפנה למחלקה המשפטית, היית יכול להגיד לה שתנתק אותך מהשירותים האחרים שעליהם אתה משלם (טלפון תשתית אינטרנט).
  עם היחס שקיבלת כלקוח משלם, אני מתפלא שלא עשית זאת.

 71. מאת איבון אביב:

  עברתי את כל התהליך שציינת ויש מסמכים חתומים על ההתחייבות שלי להיות מחוברת 3 חודשים, ורק כך חשבתי שאוכל להוריד אותם מגבי, אחרי כן בקשתי להתנתק ואני עדיין צופה בערוצים אנלוגית, הודעתי להם במייל ואמרו שהענין בטפול עד עצם היום הזה, עברה כבר שנה מאז.

 72. מאת ארני:

  הוט היא אחת החברות המתועבות ביותר שקיימות. היה לי את אותו סיפור (רק שהכנסתי טכנאי שלהם הביתה לאחר ששיקר לי בפנים) ומאז אני לא מתכוון להיות לקוח שלהם לעולם ולא משנה מה. אם טכנאי של הוט דופק לכם בדלת לא להכניס אותו הביתה בשום פנים ואופן !!

 73. מאת ערן:

  קצת עצות:
  היום כשאתה כותב משהו על חברה – כדי להצליח אתה צריך להחליף את שם החברה בבן אדם אמיתי שהוא הבעלים שלה – לצורך העניין תבחר את אחד הבעלים המרכזיים בוא נאמר פטריק דרהי (67%), בכל מקום שאתה כותב את המילה הוט בהקשר שלילי, תכתוב ליד זה פטריק דרהי. שים גם תמונה. שים מתחת כיתוב : "גונבים ברשיון ?" או "ברון פשע ?"
  בחלק מן המקומות ציין "פטריק דרהי שגר ב….." בחלק משאר המקומות "פטריק דרהי שבבעלותו גם ….."
  כל זאת למה ? ליצור הקשר שלילי ישיר בין שם הבעלים (בשר ודם ולא "חברה") לבין הבעיה המוצגת. בכל כתבה כלכלית על דרהי – שים קישור לבלוג שלך עליו ועל חברתו.
  נהל קמפיין אינטסיבי כך שכל מי שקורא משהו על פטריק דרהי יגלוש גם לכתבה שלך.

  אם תמצא כתבות על קרובי משפחה של פטריק דרהי, הוסף גם שם בתגובות קישורים לבלוג שלך (או מילות חיפוש בגוגל שיובילו אליה).

  הקם קבוצת תמיכה בפייסבוק (או חפש אחת קיימית באותה מטרה והצטרף אליה) – כתוב שם פוסטים עם קישור לבלוג שלך.

  לצערי החוק הישראלי מאד מאד מפריד בין הבעלים של חברה לבין כל דבר רע שחברה זו עושה, אבל המח האנושי של אנשים שיתקלו בכל הקישורים האלה בכל מקום יצור אסוציאציה בין האדם הזה לדברים שהחברה שלו עושה.

  יום אחד יבוא הבן/נכד/אחיין של דרהי בארוחה משפחתית וישאל אותו – למה אתה רע ?
  ואז ירד לו האסימון והוא יתן הוראת שינוי דפוס התנהגות גורפת בחברה שלו.

  גם שמה פס על כל הצרכנים עד שיום אחד הם הופיעו בדלת ביתה ונתקעו שם. והיום איפה היא ? מי יעסיק אותה ?

 74. מאת ערן:

  בתגובה הקודמת, בשורה האחרונה חסר בתחילת השורה "גם זהבית כהן שמה פס …"

 75. מאת נטע:

  כל הכבוד!
  משמח לשמוע סיפור כזה וגם לגלות מהתגובות כאן שהרבה תבעו אותם וניצחו.
  אני באמת לא מצליחה להבין למה מישהו בכלל מחובר אליהם.
  רק מהסיפור כאן ומהתגובות אני מבינה שה"טכנאים" שבאו לביתי לפני שנה היו בריונים של הוט. לי (כמו רבים כאן) אין טלויזיה כך שזה זכה בנפנוף מצידי אבל אני מזועזעת לגלות שזו התנהגות שיטתית אצלם.

  מחכה לשמוע עדכונים על התביעה!

 76. מאת חוליו:

  שלום,עברתי משהו דומה לשלך ,אני מניח כי את מקרה אמנון לוי ראית כך שאתה היית מספיק יסודי,במידה ותלך על תביעה ייצוגית וזאת אחרי שבדקת ומצאת עו"ד מנוסה ידוע להצלחות לענין ,אשמח אז לפניתך אלי אין לי שום רצון לעסוק בתאוריות ברשת !!!
  יום טוב

 77. מאת ערן לבל:

  כל הכבוד, אחת החברות שחייבים לעמוד מולן ולנצח!
  זה לא יאומן מה שהן עושות לצרכנים:
  למזלי גם אני לא צורך תכנים בטלוויזיה הרב ערוצית, אבל התחברתי לאינטרנט שלהם ושירות לקוחות נוראי כזה לא ראיתי בשום מקום אחר
  תלונה במשטרה על סחיטה באיומים חובה, ובהצלחה בתביעה! תן בראש!

 78. מאת עפר ב:

  מעולם לא כתבתי טוקבק, אבל כאן לא יכולתי לעצור את עצמי –
  כל הכבוד על הנחישות והדבקות במטרה. גם אלינו לדירה הגיעו בריונים דומים, ואחרי ש"הציעו" שנתחבר אליהם, ביקשנו שישלחו לנו הצעה מסודרת. לא שמענו מהם עד היום.
  ישר כח, אני מקווה שהדבר הזה יעורר הדים גדולים ככל האפשר.

 79. מאת ליאור:

  צבר היקר,

  אדם שאני מכיר עבד בשירות המכירות של הוט וסיפר לי על אופן הפעולה במקרים של "התחברות פיראטית". בגדול, איש המכירות זורק חכה ומקווה לתפוס משהו. משמע, הוא יתקשר אלייך בטענה שאתה מחובר באופן פיראטי ואם תתוודה הוא יציע לך את עסקת החבילה: "תתחבר להוט ונשכח מהסיפור". בצורה זו הוא מגדיל את מכירותיו. אותו אדם סיפר לי גם שלעיתים זה לא נעשה בטלפון, אלא ממש בפתח ביתך. סוכן המכירות דופק על הדלת ואם הוא רואה/שומע שידורי הוט (ערוץ 3, למשל) הוא מנסה לגרום לך להודות שאתה מחובר פיראטית ומציע את עסקת החבילה.
  המשמעות היא שהמקרה שלך חוזר חדשות לבקרים ומהווה חלק מדרכי המכירה המקובלות במחלקת המכירות של הוט. לכן אני בטוח שתמצא אנשים רבים שחוו את הסחיטה שחווית על בשרך. בהצלחה בהמשך!!

 80. מאת נעמי:

  הוט = חרא של חברה.

 81. מאת צוק:

  גם בדלת ביתי דפק נציג, הוא אמר שיש בעיה של ניתוקי אינטרנט בבניין ושהוא צריך את מספר המודם, למזלי אשתי לא הייתה לבושה כלכך אז אמרתי לו להמתין והבאתי את המספר הסידורי על פתק, שעניין לו את הת_ת, הוא תחב את הפתק ושאל "תגיד, מי משלם על הכבלים?", אמרתי לו שאין לי כבלים, רק תשתית של אינטרנט של הוט. הוא אמר "אבל מי משלם על הכבלים, כי אתה רואה כבלים", אמרתי לו שאני לא, הוא המשיך משך דקות לחזור על אותה המנטרה, ואז אמר את המשפט הנפלא "תשמע, לי אין אינטרסים, אני רק באתי להסדיר את התשלום", אמרתי לו שזה שהוא לובש בגדים של הוט, בא ברכב של הוט ומנסה לשכנע אותי לקנות מנוי של הוט, זה לא חסר אינטרסים, אז הוא אמר לי שהוא בנאדם פרטי ובסוף היום הוא שם את הבגדים והטלפון בצד, ושותה בירה עם החברים, אז שאלתי אותו אם הוא בעצם רוצה בירה ?!, הוא אמר שחבל שאני לא עושה את המנוי הזה, כי אני מחובר פיראטית, וכי הדבר הבא יהיה מכתב מעורך דין שיעלה לי 500 שקל ואם לא אתחבר אחר כך יהיה עוד מכתב מהמחלקה המשפטית שכבר יהיה הזמנה למשפט וזה יעלה לי 1500 שקל מינימום, אז אמרתי לו שאני עומד לכתוב לו מכתב שיעלה לו 4000 שקל, ואחרי זה עוד אחד שיעלה 10000 שקל, ושלא כדאי לכם כי אני מאד יקר, ואז שאלתי אותו, תיאורטית, נאמר שהייתי עושה את המנוי הזה ל 3 חודשים, מה אז? אז הוא אמר שאוכל להתנתק. הוא אמר שאני יכול לחשוב על זה קצת והוא יחזור, ובזמן שהוא לא היה קראתי קצת באינטרנט ושאלתי חברים מה עושים עם זה, אמר לי חבר טוב לשלוח אותו לעזאזל.
  כשהוא חזר, אמרתי לו שאני לא מעוניין, והוא שוב איים במכתבים ואמר ש"תראה כל השכנים שלך עושים את זה והראה לי חוזים של אנשים מהשכונה שאכן כנראה פחדו וחתמו. אמרתי לו שאני לא מעוניין במה שיש לו למכור, ושילך, סגרתי את הדלת ואחרי דקה הייתה שוב דפיקה, עכשיו נציג אחר מסר לי מכתב מעורך דין, כמובן לא חתום, במכתב אמרו שאני פושע, גנב, שהתחברתי פיראטית וכו ושאם לא אתחבר חוקית ומייד אבוי לי ולגורלי.
  התעלמתי.
  אחרי שבוע התקשר רפי מהמחלקה המשפטית, ואיזה קטע, גם הוא חסר אינטרסים ורוצה רק להסדיר את התשלום, איזה כיף לו, אמרתי לו שאני לא מחובר, והוא אמר שהייתה ניידת ובדקה וראתה שאני מחובר, זה כמובן שקר ואין להם יכולת כזו ולא הייתה ניידת, אמרתי לו שהוא משקר ושאלתי אם הוא עורך דין, הרמתי קצת את קולי כי התעצבנתי ואמרתי לו שלעורך דין אסור לשקר ואני רוצה את הפרטים של השיחה, שאלתי אם היא מוקלטת וביקשתי שלא ימחקו אותה ושיכתוב את זה, ושאני רוצה את השיחה המוקלטת, ואיימתי עליו שאם יקרא לי שוב פיראט או גנב, אתבע אותו על הוצאת דיבה.
  איפשהו שם השיחה הסתיימה, כמו גם האיומים וכו. הם פשוט הבינו שזה לא יקרה.

  אה, איפשהו בשיחה עם רפי מהמחלקה המשפטית שאלתי למה אני צריך את זה בכלל, אז הוא אמר שזה פיצוי על זה שהייתי מחובר, אז שאלתי ומה קורה אחרי 3 חודשים, תתבעו אותי אז ?
  על זה הוא השיב – לא, אחרי 3 חודשים יבוא טכנאי ויתקין פלאג שימנע ממך לראות את כל הערוצים, אז שאלתי למה לא עשה את זה הטכנאי שניתק את הדייר הקודם בדירה, ולמה לא עשה את זה הטכנאי שהתקין לי אינטרנט, של הוט, והזמנתי אותו לעשות את זה מחר.

  כל הכבוד לך על המאבק, מאחל לך בהצלחה, אם תהיה תביעה אני אוכל לאתר את המכתב המאיים ולעזור לך.

 82. מאת ענת:

  הייתי במצבך, הייתי בבית משפט.
  תבעו אותי על 10,000 שקל כשהייתי סטודנטית. סגרנו פשרה על 400 מול השופט וגם זה כי אזלו כוחותיי מולם. אפשר היה להמשיך להתעקש.
  אם אתה צריך עזרה והכוונה, אשמח.
  אגב, גם ארגון "אמון הציבור" עוזר במקרים האלו.
  בהצלחה, ואל יאוש!

 83. […] – בלוג עם קוצים. והפוסט שהפך ויראלי נוגע למעלליה של חברת הוט האהובה. מפעיל הבלוג, בחר לארח את הבלוג שלו על השרת שלי, […]

 84. מאת אבישי:

  תודה רבה על הפרסום (מצחיק לראות פרסומת של הוט שם בצד בחסות גוגל). זה עתיד לעזור לי מאוד בימים הקרובים.
  לא עבר שבוע מאז קראתי את הבלוג והיום באו (לא טלפון!) טכנאים מהוט, האשימו אותי ואת שותפתי לשכירות בחיבור פיראטי (כאשר הטלויזיה הייתה כפי שהייתה טרם הגענו אל הדירה, ואנחנו ממילא אינה משתמשים בה) ואמרו לנו שהם מוכנים "לוותר לנו" אם נצטרף לתכנית צפייה של הוט למינימום של 3 חודשים. לכשסירבנו, לא הסתפקו בלנופף מולנו בקנס רטרואקטיבי מגוחך, אלא גם ניתקו לנו את תשתית האינטרנט (התשתית בלבד היא של הוט, הספק שלנו אחר).

  אני לא יודע איך הסיפור הזה ייגמר, אבל גם אם ייגמר בטוב, אני חושב שהגיע הזמן להחליף תשתית.

 85. מאת דבש:

  השבוע התקשרתי להוט לברר מדוע החיוב החודשי שלי כל כך גבוה. הסביר לי הטלפן שזה בגלל שיש לי שני קווי טלפון. הייתי בהלם, אני מתגוררת בדירה פיצפונת, והטלפון שלהם בכלל לא משמש אותי, רק בגלל שעשיתי עסקת טריפל הוא נמצא אצלי.
  בבירור מקיף הבנתי שאני משלמת עבור הקו הנוסף כבר 24 חודשים, מדי חודש. לאחר שהוט השתכנעו שאכן אין לי קו נוסף, הם "הסכימו" לתת לי זיכוי על הסכום אבל רק 50% כי זוהי "מדיניות החברה", בנושא זיכויים.
  ביקשתי לשוחח עם מנהל בכיר ואמרו לי שיחזור אחרי 4 שעות, (מה שלא קרה בכלל). למחרת התקשרתי שוב לברר, אז אמרו לי "לא היית זמינה אז הפנייה נסגרה".
  הם פשוט עושים מה שהם רוצים.
  מוכנה להיות חלק מתביעה ייצוגית.

 86. מאת טל:

  מכירה את הסיפור הזה.. לפני שנה בא אלינו אדם ללא מדים אך עם תג עובד של הוט בשם דוד וטען שיש לנו בעיה בתקשורת שעלולה לגרום לשריפה בבנין, ומשום שאנחנו לא לקוחות שלהם, אין לנו ביטוח על כך ולכן עליו לבדוק את החיבורים. אז, טען שאנחנו מחוברים פיראטית ואיים שאם לא נתחייב לשנה לפחות כמנויים, ידאג שיקחו מאיתנו 40 אלף ש"ח בבימ"ש, אז לא כדאי להתעסק איתם. אמא שלי, כאדם הפשוט, פחדה וחתמה. בתור מישהי עם השכלה משפטית, התערבתי ברגע ששמעתי ופניתי בבקשה לביטול העסקה. הוט הסכימו וטענו שמעולם לא שלחו אותו. אז הבחור חזר ואמר שאם ככה אנחנו משחקים, אז הוא מנתק לנו את כל מה שיש בבית (אינטרנט, טלפון וטלויזיה שכביכול מחוברת לכבלים-על כולם אנחנו משלמים כדין מדי חודש) וגם השאיר לנו מכתב מעו"ד. מיותר לציין שה"מכתב" היה דף שצולם עשרות פעמים ואת שמנו על המכתב כתב אותו נציג בכתב ידו במשבצת החסרה. הוא טען שהסרנו את הפילטר שהיה לנו בארון התקשורת, למרות שאין לנו מושג איפה נמצא ארון התקשורת המדובר ואין לנו ידע בתחום. הוא אמר לי לבקש את חסדיה של החברה ולשאול אם היא מוכנה להחזיר לי את התשתית (עליה אני משלמת להם!!) ושהייתי צריכה לחשוב על זה לפני שגנבתי מהם וזה העונש שלי. כמה שאיימתי על הנציגים במוקד והזהרתי שזה לא חוקי מה שהם עושים, הם אמרו שקיבלו הוראה מאותו "דוד" שלא לעזור לי, ואם יעשו כך – ידאג באופן אישי שיפוטרו. לא יודעת מה מוכרים להם שם, אבל הם באמת ובתמים מאמינים שזה חוקי לעשות את זה ואף טוענים שיש להם גיבוי מלא של הלשכה המשפטית. כך, לאחר 48 שעות של צרחות וחוסר אונים, הגיע הטכנאי המיוחל ואמרו לי שהכל היה בטעות. כשביקשתי פיצוי על כל מה שעברתי ועל ההוצאות הסלולריות הגדולות בעקבות המקרה, הציעו לי 60 ש"ח ואמרו שגם זה לא אמורים לתת לי כי אני הייתי מחוברת פיראטית וזה בעצם מגיע לי. זו מחווה שירותית. אמרתי לנציגה ש"תלך לחפש" ושזה פשוט מביש ומשפיל. כשהעליתי את זה שוב לאחרונה, הנציג אמר לי שהפסיקו עם המדיניות הזה לפני כמה חודשים, אחרי שעשו את זה לשכן של המנכ"ל. אז שוב- לא מגיע לי פיצוי מאותה סיבה קודמת. כאילו אני הפושעת.. ואני אומרת – תתרחקו מהוט! פרסמתי את זה בפייסבוק ובכל מקום שיכולתי בזמנו עם אזהרות שלא לתת להם להכנס הביתה וקיבלתי המון תגובות עם סיפורים דומים..

 87. מאת אלמונימוס:

  אחי אתה אולי צודק אבל בתכל'ס יצאת די טמבל.
  מה דחוף לך להודות בפני נציג של הוט שאתה מחובר? נגיד שלא היו באים אליך בדרישות מופרכות אלא "סתם" חוסמים לך את השידורים האלה, מה יצא לך מזה?

  גם אני החלטתי לפני כמה שנים שלשלם 200 ש"ח בחודש בשביל מאות ערוצים שאני לא צופה בהם זה יותר מדי והתנתקתי, רק אחכ' גיליתי שעדיין אפשר לראות די הרבה ערוצים גם בלי הממיר. מבחינתי זה פאק טכני שלהם ואם הם לא טורחים לחסום אותו – זבש"ם.
  קשה לי להאמין לסיפורים פה על אנשי הוט שדופקים לך בדלת כי היו אצלי בבית כמה טכנאים של הוט ואף אחד לא עשה לי בעיות. גם מבחינת הוט זו לא עסקה כל כך גרועה כי ככה אני לקוח שבוי שלהם באינטרנט – הייתי מתנתק מהם מזמן אבל ספק התשתית השני לא נותן לי טלויזיה בחינם.

 88. מאת ירון:

  בהצלחה במאבק בחברה הבריונית הזו! שמעתי סיפורים דומים ממספר חברים כאן בב"ש, אני אשלח אותם הנה.

 89. מאת מנשה אברמוב:

  כשקראתי את הפוסט שלך לא יכולתי שלא להיזכר במקרה דומה שלי, עברתי לדירה חדשה ולאחר יום באו אליי באיומים לגבי חיבור פיראטי עוד כאשר הבית לא הכיל טלוויזיות כלל.
  אני לא נלחמתי כמוך וויתרתי להם, סחטיין על רוח הלחימה:)

 90. מאת איהב:

  כמה חבל שיש לנו סוכנים שהורסים את השם של החברה!!!
  אני מכיר הרבה סוכני שטח שמתסובבים כמו כלבים מחפשים אנשים מבוגרים מסירים את הפילטר או נכנסים הביתה ואחרי שהם בטוחים שהם עם הבנאדם המסכן המבוגר אומרים לו שהם מהצוות פיראטי ואו שמתחבר או שמעברים את זה הלאה!!!
  אני רק רוצה לציייןןןןןן משהואאאא חשוב הוט אין לה שום ידע על מה שעושים הסוכנים באנשים …..
  פשוט בושה!!! שיש אנשים בזאת הרמה!!!

 91. מאת ג'ני:

  היי,
  התקשר אלי נציג היום…ואותו הסיפור כמו אצלך…רק שאצלי אין תיעוד כרגע…מרוב תדהמה.

 92. […] 31 דצמבר 2011 … אני מגיע עם הוט לבית המשפט – אבל על דוכן התובע. אינני "שועל קרבות ותיק" של בתי משפט. אם למישהו יש ניסיון עם בתי משפט לתביעות קטנות, אני אשמח לשמוע.מתוך צבר – בלוג עם קוצים » הוט רוצים לתבוע אותי על פיראטיות? בואו ניפגש בבית … להמשך קריאה […]

 93. […] 31 דצמבר 2011 … אחרי שבועיים בערך מתקשרת אלי נציגה של הוט ושוב שואלת אותי שאלות על הרגלי …. פשרה, שתהייה קרובה יותר להצעת הפשרה שיביא נציג הוט מאשר לתביעה שלך.מתוך צבר – בלוג עם קוצים » הוט רוצים לתבוע אותי על פיראטיות? בואו ניפגש בבית … להמשך קריאה […]

 94. […] 31 דצמבר 2011 … הסיפור החל לפני כמה חודשים, עת קיבלתי טלפון מנציג מכירות של הוט. הוא ניסה למכור לי טלויזיה כי אני לקוח שלהם בטלפון ובאינטרנט. טריפל הוט עם סדרות פשע …מתוך צבר – בלוג עם קוצים » הוט רוצים לתבוע אותי על פיראטיות? בואו ניפגש בבית … להמשך קריאה […]

 95. […] 31 דצמבר 2011 … מעולם לא הייתה איתי בעיה – כך נכתב – אינני לקוח בעייתי ואין לי חיבור פיראטי … פשרה, שתהייה קרובה יותר להצעת הפשרה שיביא נציג הוט מאשר לתביעה שלך.מתוך צבר – בלוג עם קוצים » הוט רוצים לתבוע אותי על פיראטיות? בואו ניפגש בבית … להמשך קריאה […]

השארת תגובה